Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak na akné

Chcete vyzkoušet  Sadu na akné a nejste si jisti, že právě Vám bude vyhovovat?

Nyní máte jedinečnou příležitost si zakoupit Testovací sadu na akné

za speciální zvýhodněnou cenu.


Přípravky sady na akné pronikají do pórů a uvolňují nahromaděný maz

a zbytky odumřelé pokožky, čímž snižují zčervenání pleti

a zanechávají ji čistější a zdravější.

Fantastické výsledky už za 3 dny!

Vhodné na citlivou pleť. Nemastné a neparfémované. Nekomedogenní.

Co je akné

Akné je časté zánětlivé onemocnění mazových žláz a vlasových váčků spojené s hromaděním mazu, proto nejčastěji nacházíme akné na obličeji, hrudníku a nezřídka se setkáme také s akné na zádech, šíji a ramenou.
Nejčastěji se začíná projevovat v období puberty, kdy nastává prudké zvýšení tvorby pohlavních hormonů a to má za následek zvýšenou tvorbu kožního mazu. V období dospívání postihuje téměř 95% mladých lidí. Podle stupně závažnosti může mít toto onemocnění několik forem.
Naše kosmetika zmírňuje příznaky akné

Každá pleť a postižení akné je velmi individuální. Neexistuje stejný "lék" na akné pro každého. Volba správné pleťové a dekorativní kosmetiky a správného postupu denní péče o pleť s příznaky akné vyžaduje konzultaci se samotným klientem. Zveme Vás!
Na základě dlouholetých zkušeností víme, že za 4 týdny používání naší kosmetiky pozorovali klientky redukci projevů akné až o 67%.

Nejčastější příčiny akné

Neexistuje jednoznačná příčina vzniku akné. Akné způsobuje a ovlivňuje několik faktorů najednou. Velikost mazových žláz a množství mazu, hormonální nerovnováha, bakteriální infekce, stres, potravinová alergie, dědičnost, užívání některých léčiv (perorální antikoncepce, antidepresiva, léky proti epilepsii), záněty (i skryté), chronická zácpa, velký podíl chemicky konzervovaných potravin v potravě , překyselení organismu, nedostatek některých složek potravy a vitamínů, nevhodná kosmetika.

Léčení Akné
Lékařská péče


Způsob léčby závisí na závažnosti onemocnění, ale také na rozsahu postižené pokožky. V těžkých případech je léčba akné rozhodně nutná a vyžaduje především profesionální lékařskou péči.
Každodenní péče a prevence
 Vyvarujte se vytlačování a rozškrabávání vyrážek - může docházet k drobným poraněním kůže a příp. rozšíření oblasti zasažené akné. Neodborný zásah může zanechat na pokožce jizvičky. 
 Dodržujte zdravý pitný režim a správnou životosprávu - voda (omezit alkohol, sycené nápoje, kofein), pohyb a vyvážená strava s vhodnými potravinovými doplňky s obsahem zinku, vitamínu B6, vitamínu C, vitamínu E, popřípadě selenu. 
Pravidelně si čistěte pleť - stačí 1-2x denně, při častějším mytí (zvláště nevhodnými přípravky) se pleť nadměrně vysušuje a tvorba mazu se zvyšuje. Pleť si oplachujte vlažnou vodou, ne horkou ani studenou.
Používejte kosmetiku na akné - rozhodně doporučujeme používat výhradně kosmetiku na akné (nekomedogenní), resp. kosmetiku na problematickou pleť. Tato kosmetika obsahuje látky, které působí protizánětlivě, omezují množení bakterií, uvolňuje ucpané vývody vyrážek a odstraňuje zrohovatělé buňky pokožky.
Kosmetika na akné

Kosmetika, se kterou pracujeme, obsahuje výtažky vrbovky úzkolisté, mořského vřesu, lopuchový kořene, avokáda a kyseliny salicylové (změkčuje pokožku a tak pokožka lépe přijímá ostatní účinné látky z přípravku. Sama působí mírně protizánětlivě). Tato kosmetika je vysoce účinná.


Bezplatná konzultace

Milé dámy, pokud trpíte příznaky akné Vy nebo někdo z Vašich blízkých, objednejte se na osobní konzultaci a přijďte vyzkoušet naši vysoce účinnou kosmetiku.
Součástí konzultace je určení typu pleti, možnost otestovat si přípravky proti akné na "vlastní kůži", volba vhodné konzistence kosmetiky na čištění pleti (gel, krémová emulze) vzhledem k účinek i pocit z přípravku a samozřejmě nebude chybět ani ukázka vhodného postupu péče o pleť klienta.
Nabízíme Vám možnost bezplatné konzultace a otestování kosmetiky na akné. Stačí, když se s námi zkontaktujete, obratem se Vám ozveme a dohodneme místo a termín.

V případě zájmu mne kontaktujte telefonicky na čísle 604 557 923 

nebo na

 martinakosova@email.cz