Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak na pigmentové skvrny

 

 

Rozjasňující sérum

pomáhá viditelně napravovat vady pleti minimalizací pigmentových skvrn, pih a nerovnoměrné barvy pleti.

 

 

Tmavé skvrny a znerovnoměrná barva pleti jsou dvě známky toho, že pleť je příliš vystavena slunci a také stárnutí. Tyto faktory mohou aktivovat buňky produkující pigment, který vytváří melanin. Tyto buňky se mohou dostat na povrch pleti a způsobit pihy, tmavé skvrny a nerovnoměrné zbarvení. Bylo klinicky prokázáno, že přípravek Rozjasňující sérum obnovuje přirozený a rovnoměrný tón pleti již za čtyři týdny. Přípravek je tvořen naším patentovaným komplexem Lucentrix, který viditelně pomáhá redukovat tmavé skvrny a ztrátu barvy pleti.

 Multifunkční komplex Lucentrix obsažený v tomto přípravku byl vyvinut tak, aby vyhovoval všem typům a tónům pleti, včetně odstínu slonové kosti, béžové a bronzové. Pokud máte na pleti nerovnosti jako stařecké skvrny nebo máte pleť poškozenou slunečním zářením, při běžném používání přípravku uvidíte, že vaše pleť bude mít rovnoměrné zbarvení. Pokud máte bronzovou pleť a máte na pleti tmavé skvrny nebo hyperpigmentaci, při běžném používání také zpozorujete zlepšení.

K poškození pleti nedojde přes noc, tudíž ani její obnova není možná tak rychle. Některé uživatelky přípravku  Rozjasňujícího séra uvidí výsledky již za čtyři týdny, jiným to bude trvat delší dobu. Při trvalém používání dvakrát denně by vaše pleť měla vypadat zářivější, zvláště pak, pokud tento přípravek přidáte k dalším komplexním přípravkům z řady proti stárnutí.

Náš exkluzivní, patentovaný multifunkční komplex látek Lucentrix™ rozjasňuje a sjednocuje odstín pleti po celý den. Po odlíčení pleti naneste rovnoměrně na celý obličej a krk.

Nanášejte dvakrát denně před použitím Denního séra s SPF 25 a Nočního séra.

Rozjasňující sérum neobsahuje ochranný sluneční faktor, proto je nezbytné používat Denní sérum s SPF 25, aby byla pleť chráněna před dalším poškozením slunečními paprsky.

Sérum je nemastné a neparfémované. 

DOPORUČENO AVS-ČR

Tento výrobek získal titul DOPORUČENO AVS-ČR od Asociace vizážistů a stylistů České republiky. 

 

Samozřejmostí je, že Vám ji při individuální konzultaci

nejdříve aplikuji na obličej a uvidíte,

že záruka 100% spokojenosti opravdu funguje :)


Rezervujte si svůj termín na tel .604 557 923

nebo na
martinakosova@email.cz

 

Rozjasňující maska

 
Rozjasněte svou pleť a dopřejte jí pocit jedinečné svěžesti. Tato maska je bohatá na hydratační složky a zanechává pleť zářivější a na dotyk jemnější a hladší. Maska je perfektním řešením pro unavenou, bezvýraznou pleť, která potřebuje rozjasnit.


Výsledky:
 
Ženy, které vyzkoušely Rozjasňující masku během 10denní spotřebitelské studie zaznamenaly významné zlepšení vzhledu pleti:
90 % žen uvedlo, že jejich pleť vypadala zářivější
95 % žen zaznamenalo jemnější strukturu pleti
90 % žen uvedlo, že jejich pokožka byla více hydratovaná