Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak na tmavé kruhy pod očima a opuchlé oči

Představte si produkt tak mocný, že dokáže zredukovat otoky a tmavé kruhy pod očima již během 2 týdnů. Toto nové sérum obsahuje speciální složení vytvořené pouze na otoky a tmavé kruhy pod očima. Během několika vteřin od aplikace ucítíte chladivý příjemný pocit. Výsledkem jsou krásné, odpočinuté a svěží oči.

DOPORUČENO AVS-ČR


Tento výrobek získal titul DOPORUČENO AVS-ČR od Asociace vizážistů a stylistů České republiky.

 

Samozřejmostí je, že Vám ji při individuální konzultaci

nejdříve aplikuji na obličej a uvidíte,

že záruka 100% spokojenosti opravdu funguje :)


Rezervujte si svůj termín na tel .604 557 923

nebo na
martinakosova@email.cz

 

Co způsobuje tmavé kruhy pod očima a opuchlé oči?

Okolní prostředí
Každodenní vliv okolního prostředí a vystavení pleti slunci, kouři a dalším znečišťujícím prvkům může způsobit, že síť vláken kolagenu a elastinu obsažených v pleti se poškodí. Jemná kůže pod očima je často prvním místem, kde uvidíte známky poškození. Pokud tato část není ošetřena, pleť pod očima může ochabnout a bude náchylnější k opuchnutí.

Poškození UV zářením
Chronické vystavení pleti volným radikálům a poškození UV paprsky může zvýšit velikost a počet cévek pod okem. Toto rozšíření může vést k viditelným tmavým kruhům.

Stárnutí
Jako součást přirozeného procesu stárnutí začíná podpůrná vrstva pod okem - oblast také známá jako infraorbitální tukový polštářek, která je zásadní pro udržení mladého vzhledu - ochabovat. To může vést k tmavému a propadlému pohledu v oblasti kolem očí.

Vnější dráždivé prvky
Existuje velký počet vnějších dráždivých prvků – mezi nimi jsou alergeny, prach a znečišťující prvky - které mohou způsobit otékání oblasti kolem očí, což vede k opuchnutí. Škrábání pak problém jen zhoršuje, a dokonce může přispět k výskytu tmavých kruhů pod očima.

Přebytečný melanin
Přebytečný melanin, který je často dědičným problémem, může také přispět k výskytu tmavých kruhů pod očima.
Jak  Revitalizační oční sérum pomáhá redukovat výskyt tmavých kruhů pod očima a opuchnutí?

 Jelikož je zde několik vnějších a vnitřních faktorů, které mohou způsobit tmavé kruhy pod očima a opuchnutí, je velmi obtížné se s těmito problémy pleti vypořádat. Revitalizační přípravek na oči  obsahuje exkluzivní směs ingrediencí, které byly zvláště vyvinuty tak, aby zvládly tyto různé příčiny.
 Vědečtí pracovníci v laboratořích otestovali stovky různých složek, aby stanovili, které jsou nejefektivnější pro zvládnutí několika příčin tmavých kruhů pod očima a pro opuchnutí kolem očí. Mnoho z těchto složek je rostlinného původu a v kombinaci s peptidy a s dalšími nerostlinnými složkami poskytují nejvýraznější výsledky. Vzhledem k pevnému závazku dodávat přípravy, které jsou nejvyšší kvality a nejlépe působí, si můžete být jisti, že každý přípravek , který vyvíjíme, bude obsahovat složky, které budou nejvíce efektivně poskytovat dané přínosy.
Pojďme se podívat na některé klíčové složky tohoto přípravku:
Speciální směs rostlinných prvků, včetně antioxidantů jako je brčálový anýz, výtažky z divoké roselly a pomeranče, pomáhají minimalizovat dopad stresorů vnějšího prostředí. Peptid z palmitoylu a sójový protein pomáhají zachovat integritu struktury pleti, zároveň zlepšují pevnost a elasticitu.
Účinné výtažky z květu magnólie, chmelu a citrusové kůry (apigenin) společně působí na to, aby mikrokapiláry těsně pod povrchem pleti byly menší, čímž napomáhají redukovat výskyt tmavých skvrn.
Výtažek z pelyňku (artemisia abortanum), gotu kola (centella asiatica) a citrusová kůra (apigenin) společně pomáhají chránit pokožku před vlivy škodlivých enzymů a také přispívají k posilování přirozené bariéry pleti.
Speciální složky, včetně gotu kola (centella asiatica) a dipeptid VW, což je komplex aminokyselin, zvyšují mikrocirkulaci a napomáhají tomu, aby se nadbytečná tekutina neusazovala pod očima.
Výtažky z ovesných jader (avena sativa), z květu ibišku a také citrusová kůra (apigenin) prokázaly, že příznivě působí na podráždění, které způsobují některé prvky v okolním prostředí.


Jak se dozvím, že to funguje?

 Provádí se testování u spotřebitelů na celém světě pod vedením expertů v této oblasti. Provádějí se studie pro domácí použití, centrální testy a také pohovory a kvalitativní testování u cílových skupin. Tyto studie prokazují, jaké přínosy jsou zjevné pro velký počet účastníků. Kvantitativní výsledky jsou statisticky kontrolovány pro vyhodnocení výkonnosti přípravků a pro zjištění přínosů. Pouze poté si můžeme být jisti, že určité tvrzení může být podporováno a propagováno s jistotou.
Již po dvou týdnech 7 z 10 žen uvedlo, že jejich tmavé kruhy kolem očí a opuchlé oči byly méně viditelné. *

* Jednalo se o spotřebitelskou studii prováděnou nezávislým výzkumným zařízením.