Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak na unavenou pleť

... ZÁŘIVÝ VZHLED ...mh900433239.jpg

Mikrodermální sada, se kterou pracuji, může udělat zázraky nad i pod povrchem pleti. Jemný obrušující proces odstraňuje mrtvé kožní buňky, tím také povzbudí cirkulaci zespodu - to přinese energii svrchní vrstvě a pleť okamžitě dostane zdravou barvu.


... MENŠÍ PÓRY ...

Jak se na povrchu vrství mrtvé kožní buňky, póry se ucpávají, a vytvářejí nehezký vzhled pleti. Mikrodermabraze odstraní tyto mrtvé buňky a na povrchu se tak odkryjí svěží, nové buňky.
 

... DĚTSKY HLADKÁ PLEŤ ...

To je jedna z největších výhod mikrodermabraze - odhalená pleť je úžasně hebká a hladká.

Kosmetika místo chirurgie!

PŘIVÍTEJTE KRÁSU!

Mikrodermabraze byla dlouhou dobu tajnou zbraní krásné pleti. Jedná se o intenzivní exfoliační proces, který efektivně odstraní odumřelé pleťové buňky na pleti, které jsou v pleti přirozeně obsažené a které způsobují špatný vzhled. V současné době se jedná o čtvrtý nejpopulárnější * nechirurgický postup v USA. Pomocí  Mikrodermální sady uvidíte výsledky okamžitě doma.

Jak to pomáhá
Jestliže odstraníme nebo narušíme vrstvu corneum, přirozené tělesné funkce nahradí ztracené kožní buňky novými a zdravými. S odstraněnou vrstvou corneum je povrch kůže zlepšený. Proces hojení přináší nové kožní buňky a celkový dojem je hladší.
Částečné kožní zjevné vady jsou odstraněny:
• Jako poškození sluncem
• Skvrny
• Jemné vrásky
Také, bez vrstvy corneum, která se chová jako bariéra, krémy a pleťové vody jsou více efektivní, protože více jejich účinných ingrediencí a vlhkosti může najít cestu až do nižších vrstev kůže. Když proces mikrodermabraze přechodně odstraní vlhkost z kůže,musíme ji doplnit vždy následnou aplikací zvlhčujících krémů.
Zkoumáním tohoto procesu se zjistilo, že opakované používání mikrodermabraze v pravidelných intervalech může ovlivnit cestu obnovy a růstu nižší vrstvy kůže a tím také, odstranit časem i hlubší vady . Některé důkazy ukazují, že rychlá ztráta vlhkosti kůže může "odjistit" nižší kožní vrstvy a časem mít vliv na urychlení cesty zdravé buňky k povrchu.

 Mikrodermabraze sada

Krok 1: Refine - Intenzivní peeling :
Prvním krokem je intenzivní omlazující peelingový krém se stejnými krystaly oxidu hlinitého, které používají dermatologové. Tyto mikroskopické krystaly při jemné masáži obličej okamžitě vyhladí a šetrně odstraní odumřelé pleťové buňky. Tento proces okamžitě zlepší stav pokožky a odhalí novou, svěží pleť zářící zdravím.


Krok 2: Replenish - Zklidnění a vyhlazení
  Druhým krokem je lehké, výživné sérum s jedinečnými regeneračními účinky. Okamžitě dodává pocit hladkosti a jemnosti a pleť je poté připravena na další krok pravidelné péče. Složení je velmi lehké a nezanechává lepkavý pocit.

Rezervujte si svůj termín

na tel .604 557 923

nebo na

    martinakosova@email.cz